وبسایت خرید و فروش اکانتهای بازی کلش آو کلنز
با جستجوی پیشرفته
Clash of Clans Account Seller

راهنمای خرید مطمئن اکانت از طریق وبسایت کلن سل

چطور از طریق وبسایت کلن سل اکانت بخرم؟

امنیت و تضمین نقل و انتقال:

از آنجایی که مشکل اکثر کاربرها و خریداران محترم بحث اعتماد به وبسایت است این موضوع ابتدا بررسی می شود.
گواه مدعای ما در امر تضمین خرید و فروش اکانت (علاوه بر نماد اعتماد الکترونیکی که در صفحه اصلی سایت موجود می باشد)، تعداد فروشهایی است که در این مدت انجام شده است (از اینجا ببینید). کلن سل به عنوان واسطه بین خریدار و فروشنده قرار می گیرد و تضمین 100% می نماید تا پول حاصل از فروش به فروشنده و اکانت فروخته شده با تغییر اطلاعات ریکاوری و تنظیم رمز عبور جدید به خریدار برسد.
(برای پیگیری مسائل احتمالی آینده، وبسایت کلن سل تمامی اطلاعات هویتی فروشنده از قبیل تصویر کارت ملی، شماره ثابت و آدرس محل کار و یا سکونت را از وی اخذ می نماید)

همه کارهای لازم برای نقل و انتقال نظیر تغییر پسورد جیمیل و حذف و تغییر اطلاعات برای عدم ریکاوری شدن جیمیل فروخته شده توسط تیم کلن سل انجام می شود و سپس اکانت به خریدار تحویل داده می شود. تنها کاری که خریدار باید انجام بدهد انتخاب اکانت مورد نظر و واریز وجه خرید می باشد.

*مهم* وبسایت کلن سل به عنوان واسط تنها و تنها وظیفه دارد اکانت را کامل از فروشنده دریافت، تست و به خریدار تحویل دهد و بعد از گذشت ۲۴ ساعت مهلت تستى که جهت بررسى صحت اکانت و تغییر پسورد و اطلاعات مورد نیاز براى اکانت در اختیار خریدار قرار میدهد، دیگر هیچ گونه مسئولیت،تعهد و یا تضمینى در قبال اکانت واگذار شده از سوى فروشنده به خریدار را نمی دهد و خریدار خود مسئولیت کلیه عواقب احتمالى را بر عهده میگیرد.

کمیسیون و درصد سایت از هر معامله به چه صورت می باشد؟
اکانت های تا مبلغ 99 هزار تومان بعد از فروش مبلغ 7 هزار تومان.
اکانت های با مبلغ بین 100 تا 299 هزار تومان بعد از فروش مبلغ 12 هزار تومان.
اکانت های با مبلغ بین 300 تا 699 هزار تومان بعد از فروش مبلغ 14 هزار تومان.
اکانت های با مبلغ بین 700 تا 999 هزار تومان بعد از فروش مبلغ 16 هزار تومان.
اکانت های با مبلغ بین 1 میلیون تا 2 میلیون تومان بعد از فروش مبلغ 20 هزار تومان.
اکانت های مبلغ 2 میلیون به بالا، به ازای هر 500 هزارتومان بعد از فروش مبلغ 7500 تومان.
توجه داشته باشید، کمیسیون بصورت دوسره می باشد و خریدار و فروشنده مستقلا سهم خود را پرداخت خواهند کرد

*مهم* در صورت بروز مشکل در بازی خریداری شده وظیفه پیگیری مشکلات بوجود آمده احتمالی به عهده خریدار می باشد و ریسک خرید به عهده ایشان است. (ریسک خرید حداکثر و طبق تجربه به دست آمده از بیش از 1400 مورد وساطت کمتر از 10% می باشد)


قانون فسخ معامله:
فسخ معامله بعهده طرفین معامله می باشد و سایت در این امر دخالتی نخواهد داشت و طرفین باید بین خود سازش کنند.

مراحل خرید به این شرح است (تحویل نیم ساعته!):
لطفا قبل از واریز وجه خرید از طریق شماره 09214509390 مسئول فروش سایت (و یا در صورت عدم پاسخگویی با شماره 09195347698 مدیریت وبسایت) از طریق تلگرام ارتباط برقرار نموده و از موجود بودن اکانت اطمینان حاصل فرمائید. ممکن است همزمان با شما فرد دیگری اقدام به خرید کرده باشد.
بعد از تایید، مبلغ معادل قیمت مپ مورد نظر برای خرید + (کمیسیون سایت بابت تضمین انتقال) را به شماره کارت 6104337801839695 و یا شماره حساب 4713531994 بانک ملت "فرنوش پیرانی" واریز فرمائید.
پس از واریز وجه خرید با شماره مسئول فروش از طریق تلگرام ارتباط برقرار نمایید و نام مپ (دهکده، اکانت) خریداری شده و همچنین اطلاعات پرداختی را برای ایشان ارسال فرمائید.

توجه: اکانت خریداری شده پس از طی شدن مراحل امنیتی (تغییر رمز عبور، تنظیم دومرحله ای و تغییر شماره پشتیبانی) نهایت 1 ساعت پس از واریز وجه به خریدار تحویل داده خواهد شد.
لطفا به هیچ وجه به صورت مستقیم با فروشنده وارد معامله نشوید؛ در غیر اینصورت وبسایت کلن سل هیچ مسئولیتی در قبال کلاهبرداریهای احتمالی و یا عدم واگذاری اکانت خریداری شده به عهده نخواهد داشت.
در صورتی که دادن تخفیف به خریدار مقدور باشد، پس از انجام کامل معامله مبلغ تخفیف به خریدار بازگردانده خواهد شد. لطفا راجع به تخفیف قبل از واریز وجه خرید، به هیچ عنوان سوال نفرمائید.

شماره کارت بانک ملت به نام فرنوش پیرانی جهت کارت به کارت
6104337801839695

شماره حساب جهت پرداخت از طریق درگاههای بانک ملت
4713531994

قابل پرداخت از طریق کلیه کارتهای بانکی عضو شبکه شتاب


خیلی خیلی خوش آمدید!

اگر قصد فروش مپ (اکانت) بازی کلش آو کلنز خود را دارید، وبسایت کلن سل بهترین مکان و بهترین انتخاب برای شما خواهد بود. چــرا؟!

در بین وبسایتهای موجود برای این کار، تنها وبسایت دارای یک جستجوی پیشرفته برای یافتن بهترین کلن توسط خریداران، وبسایت کلن سل می باشد که یک جورهایی اولین موتور جستجوی هدفمند خرید و فروش اکانتهای این بازی در ایران می باشد!
جستجوی هوشمندتر، یعنی افزایش شانس داشتن مشتری و کسب درآمد!