وبسایت خرید و فروش کلنهای بازی کلش آو کلنز
با جستجوی پیشرفته
Clash of Clans CLAN Seller

راهنمای خرید مطمئن اکانت از طریق وبسایت کلن سل

چطور از طریق وبسایت کلن سل با اطمینان کلن بخرم؟

امنیت و تضمین خرید:

از آنجایی که مشکل اکثر کاربرها و خریداران محترم بحث اعتماد به وبسایت است این موضوع ابتدا بررسی می شود.
گواه مدعای ما در امر تضمین خرید و فروش اکانت (علاوه بر نماد اعتماد الکترونیکی که در صفحه اصلی سایت موجود می باشد)، تعداد فروشهایی است که در این مدت انجام شده است (از اینجا ببینید). کلن سل به عنوان واسطه بین خریدار و فروشنده قرار می گیرد و تضمین 100% می نماید تا پول حاصل از فروش به فروشنده و لیدری کلن فروخته شده با امنیت بالا و نظارت سایت به خریدار واگذار گردد.

مراحل خرید به این شرح است (تحویل فوری!):
لطفا مبلغ معادل قیمت کلن مورد نظر برای خرید را + (کمیسیون سایت بابت تضمین انتقال اتوماتیک محاسبه می شود) را به شماره کارت 6104337801839695 و یا شماره حساب 4713531994 بانک ملت به نام "فرنوش پیرانی" واریز فرمائید.
پس از واریز وجه خرید با شماره 09214509390 از طریق تلگرام ارتباط برقرار نمایید و لینک کلن خریداری شده و همچنین اطلاعات پرداختی را برای پشتیبانی سایت ارسال فرمائید.

لطفا به هیچ وجه به صورت مستقیم با فروشنده وارد معامله نشوید؛ در غیر اینصورت وبسایت کلن سل هیچ مسئولیتی در قبال کلاهبرداریهای احتمالی و یا عدم واگذاری کلن خریداری شده به عهده نخواهد داشت.
در صورتی که دادن تخفیف به خریدار مقدور باشد، پس از انجام کامل معامله مبلغ تخفیف به خریدار بازگردانده خواهد شد. لطفا راجع به تخفیف قبل از واریز وجه خرید، به هیچ عنوان سوال نفرمائید.

شماره کارت بانک ملت به نام فرنوش پیرانی جهت کارت به کارت
6104337801839695

شماره حساب جهت پرداخت از طریق درگاههای بانک ملت

قابل پرداخت از طریق کلیه کارتهای بانکی عضو شبکه شتاب


خیلی خیلی خوش آمدید!

اگر قصد فروش مپ (اکانت) یا کلن (Clan) بازی کلش آو کلنز خود را دارید، وبسایت کلن سل بهترین مکان و بهترین انتخاب برای شما خواهد بود. چــرا؟!

در بین وبسایتهای موجود برای این کار، تنها وبسایت دارای یک جستجوی پیشرفته برای یافتن بهترین کلن توسط خریداران، وبسایت کلن سل می باشد که یک جورهایی اولین موتور جستجوی هدفمند خرید و فروش اکانتهای این بازی در ایران می باشد!
جستجوی هوشمندتر، یعنی افزایش شانس داشتن مشتری و کسب درآمد!